Menu

«АГРОПОРТ Південь ХЕРСОН 2018»

26–28 липня 2018 року компанія BRP Центр Херсон*  прийняла активну участь в одному з найбільших заходів аграрної галузі в Східній Європі. З 2018 року Міжнародна агропромислова виставка  з розвитку фермерства AGROPORT** проходить в трьох містах та охоплює інтереси індивідуально західних, південних та східних агровиробників  Львову, Харкова і звісно ж Херсону.

1

Цьогоріч виставка пройшла на території міжнародного аеропорту «Херсон», де взяли участь понад 60 учасників (найбільша кількість), більше 3000 кв.м було задіяно для виставок. Усе було продумано до останньої деталі, а тому відвідувачі та учасники не поскупились на емоції, усмішки та фотокартки.

4 5

До участі в Агропорті у Херсоні було запрошено фермерів та господарів з Херсонської, Миколаївської, Одеської, Дніпропетровської, Запорізької, Кіровоградської областей, а також с інших регіонів України.
6 3 2

Учасникам та гостям  заходу була представлена  техніка  BRP як утилітарного так і рекреаційного сегментів. На експозиції техніки BRP всі гості та учасники мали змогу познайомитися з квадроциклом  Outlander Max XT 650 ***в камуфляжному кольорі, мотовсюдиходом Maverick X3 XRS та гідроциклом Sea-Doo RXT- X 300.

20180726_07392020180728_112456

В рамках агропромислової виставки  AGROPORT BRP Центр Херсон проводив тест драйви улітарної техніки для плідної праці на фермерських господарствах. Бажаючі могли оцінити всі якості незамінного помічника TRAXTER XT HD 10 з тяговим зусиллям 907 кг і потужністю 72 к.с. та «прудкого» квадроциклу Outlander Max 570 DPS потужністю 48 к.с.

IMG_20180726_084222 20180726_082153

9 12 11

Усі три дні співробітники компанії BRP Центр Херсон активно проводили тест-драйви. З самого ранку на протязі проведення виставки бажаючі могли записатися на можливо одну з найнезабутніших  поїздок. Попередньо було прокладено та підготовлено трасу. Погодні умови додавали адреналіну, але це не зупиняло квадроциклістів, адже ця техніка здатна витримувати навантаження та спрацьовувати в складних погодних умовах.

Більше того в майбутньому майбутні власники зможуть не тільки придбати техніку у салоні BRP Центр Херсон, а також проходити обслуговування. Адже тут можна знайти всі необхідні деталі, технічне оснащення, одяг та аксесуари. Організаторами були створені цікаві локації та конференції, розважальні заходи із залученням «богатирів» й особисто Василя Вірастюка.

Поспішайте за технікою для драйву та екстриму до BRP Центр Херсон,

Миколаївське шосе, 54

тел. 050 315 90 99

**Компанія BRP Центр Херсон, працює з 2008 року на ринку техніки для відпочинку, компанія завжди відрізнялася якістю і високим рівнем обслуговування клієнтів.
Компанія BRP – світовий виробник техніки для підкорення стихії, це гідроцикли SEA-DOO, квадротехніки CAN-AM для поїздок до лісу, на полювання, або прогулянок по найбільшій пустелі в Європі, техніки для підкорення засніжених вершин – снігоходи SKI-DOO, а також швидкісні трицикли Spyder.
**АГРОПОРТ ™ (www.agroport.ua) — щорічний масштабний захід з підтримки фермерства та сільгоспвиробників України і Східної Європи. Проходить з 2015 року за підтримки ФАО і входить в календар ООН. Традиційно тематика заходу корелюється з генеральною лінією ФАО і підтримує тематику Міжнародних років, яку приймає Генеральна асамблея ООН. З 2016 АГРОПОРТ об’єднав фермерів всієї України і проводиться в форматі Захід-Схід. Форум є комплексним і складається з виставки техніки і технологій для фермерства, інвестиційної конференції та серії семінарів, круглих столів та зустрічей бізнесу. З моменту заснування проходить на майданчиках міжнародних аеропортів. З 2018 року АГРОПОРТ проходить в трьох містах і охоплює інтереси індивідуально західних, південних і східних агровиробників.

***http://brp.in.ua/