Menu

ТРИЦИКЛИ SPYDER|RYKER

SPYDER / RYKER 2019

 

SPYDER 2018

cq5dam.web.1024.1024

SPYDER 2017

SPYDER 2016

2016-Can-Am-Spyder-RT1

 

ТРИЦИКЛИ CAN-AM

ТРИЦИКЛИ SPYDER|RYKER – це стильний зовнішній вигляд, виняткова конструкція, революційні технології, потужність, швидкість і безпека. Високотехнологічний триколісний мотоцикл просто створений для пригод.

Починаючи з кінця 2018 року BRP випускає принципово нову модель дорожніх трициклів під назвою – RYKER!

Can-Am Ryker – абсолютно нова модель в лінійці дорожніх транспортних засобів Can-Am, яка відтепер включає сімейства моделей Can-Am Ryker і Can-Am Spyder.

Can-Am Ryker дає можливість отримати досвід водіння якомога більшій кількості людей, пробивши бар’єр недоступності легкістю управління і низькою купівельною ціною. Ryker – це ідеальний вибір для чоловіків і жінок, які жадають неймовірних пригод, в тому числі тих, кому ще належить відкрити для себе те почуття радості, яке приносить їзда по відкритій усім вітрам дорозі.

Більш преміальний трицикл – Spyder – здійснив докорінні зміни в концепції подорожі як такої, поєднуючи в собі відкриту свободу мотоцикла й безтурботний спокій, який дарують розкішні автомобілі. Віддаєте перевагу одинокій подорожі або відпочинку на двох? Розкішні представники модельного ряду забезпечують незмінний комфорт, зручність і ходові якості, що дозволяють отримати набагато більше задоволення від обраної поїздки.

Машина має позаду одне, а спереду два колеса. Посадкове місце для водія повністю нагадує мотоцикл, але тут має місце більший комфорт та безпека. Завдяки такій незвичній конструкції ТРИЦИКЛИ SPYDER|RYKER дарують цілковито нові відчуття взаємодії з дорогою.

Також, дорожні трицикли Can-Am обладнані численними системами безпеки водіння, такими як SCS: система контролю стійкості, ABS: антиблокувальна гальмівна система, TCS: антипробуксовочна система і ін.