Menu

ОДЯГ ТА АКСЕСУАРИ

Фірмовий одяг від BRP дозволить Вам відчувати себе захищено і комфортно навіть в самих диких умовах. Аксесуари та екіпірування легко підібрати саме для вашої техніки: самостійно на сайті brpsale.in.ua або ж за номером телефону +3(8050)-315-90-99.
Обирайте необхідні аксесуари та одяг для поїздок на квадроциклах та мотовсюдиходах, гідроциклах та снігоходах.
Орієнтуючись на номер маркування ви легко зможете дізнатися у менеджера наявність та ціну на обрану вами модель, або ж просто вказати сторінку з каталогу та позицію, а менеджер вже підбере її саме для вас.

Аксесуари та екіпірування 2021 (переходь за посиланнями на каталоги):

Outlander|Renegade 2020
Maverick 2020
Traxter 2020
Sea-Doo 2020

Техніка BRP дарує Вам можливість відчути неймовірний приплив емоцій та адреналіну, яких так не вистачає в звичайному житті. Щоб безтурботно і весело провести час, підкоряючи незвідані простори або розсікаючи водну гладь, необхідна відповідна екіпіровка.Аксесуари та екіпірування Can-Am 2019 (переходь за посиланнями на каталоги):

для квадроциклів Outlander

для мотовсюдиходів Commander

для мотовсюдиходів Traxter

для мотовсюдиходів Maverick Sport/Trail

для мотовсюдиходів Maverick/Maverick X3

Техника BRP дарит Вам возможность почувствовать невероятный прилив эмоций и адреналина, которых так не хватает в обычной жизни. Чтобы беззаботно и весело провести время, покоряя неизведанные просторы или рассекая водную гладь, необходима соответствующая экипировка.

Фирменная одежда от BRP позволит Вам чувствовать себя защищенно и комфортно даже в самых диких условиях. Выбирайте необходимые аксессуары и одеждe для поездок на квадроциклах и мотовездеходах, гидроциклах и снегоходах.

По номеру маркировки вы легко сможете узнать у менеджера наличие и цену на выбранную вами модель, или же просто указать страницу из каталога и позицию, а менеджер уже подберет её для вас.

[av_social_share title=’Поділитися’ style=» buttons=» av_uid=’av-wnmy’]