Menu

СНІГОХОДИ SKI-DOO

Снігоходи Ski-Doo виготовляються з 1959 року і по праву визнані не тільки мільйонами щасливих власників по всьому світу, але і включені в список найвизначніших канадських винаходів.

ВИПУСК ПЕРШОГО СНІГОХОДА МАРКИ SKI-DOO

З випуском снігохода Ski-Doo Ж. А. Бомбардьє (J. A. Bombardier) першим у світі почав масове серійне виробництво снігоходів, що увінчалося створенням нового виду спорту.

ОБСЯГ ВИРОБНИЦТВА СНІГОХОДІВ SKI-DOO ДОСЯГАЄ МІЛЬЙОННОЇ ПОЗНАЧКИ

29 серпня 1973 року з конвеєра зійшов мільйонний за ліком снігохід Ski-Doo.

ОБСЯГ ВИРОБНИЦТВА СНІГОХОДІВ SKI-DOO ДОСЯГАЄ ДВОХМІЛЬЙОННОЇ ПОЗНАЧКИ

14 вересня 1993 року в м. Валькур, Квебек (Valcourt, Québec), випущений двохмільйонний за ліком снігохід Ski-Doo. З виходом моделі Summit Бомбардьє (Bombardier) створює на ринку снігоходів новий сегмент з випуску транспортних засобів, спеціально призначених для їзди по пухкому снігу в гірській місцевості.

BRP відкриває новий виток в інноваційному розвитку з випуском платформи SkiDoo REV

В листопаді компанія Bombardier Recreational Products здійснює революційні перетворення і в галузі снігоходів, представивши снігоходи Ski-Doo на платформі REV, яка стала найбільш радикальним оновленням концепту снігоходів за останні 40 років.

Снігохід SkiDoo MX ZREV завойовує Голівуд

Снігохід Ski-Doo MX Z-REV надзвичайно ефектно з’явився на екрані у кінофільмі про Джеймса Бонда «Помри, але не сьогодні» (Die Another Day).