Menu

ГІДРОЦИКЛИ SEA-DOO 2021

ВИПУСК ПЕРШОГО ГІДРОЦИКЛУ SEA-DOO

1968 рік випуск першого в модельному ряді ГІДРОЦИКЛИ SEA-DOO .

Один мільйон гідроциклів

НОВЕ ПОКОЛІННЯ ГІДРОЦИКЛІВ SEA-DOO

1988 рік весняний сезон ознаменувався випуском гідроциклів Sea-Doo нового покоління і створенням абсолютно нової галузі.

ГІДРОЦИКЛ SEA-DOO XP ПРОГОЛОШЕНИЙ «ГІДРОЦИКЛОМ СТОЛІТТЯ»

ГІДРОЦИКЛИ SEA-DOO  GTX завойовує титул «Гідроцикл року»

В тому ж місяці 2002 р. модель Sea-Doo GTX 4-TEC завойовує престижну нагороду «Гідроцикл року» від журналу «Світ гідроциклів» (Watercraft World Magazine).

Альваро де Марічалар (Alvaro de Marichalar) з Іспанії перетинає Атлантичний океан на гідроциклі SeaDoo

В липні 2004 року іспанець Альваро де Марічалар (Alvaro de Marichalar) встановлює світовий рекорд: йому вдалося перетнути Атлантичний океан (подорож довжиною більше 10 000 морських миль) за штурвалом гідроцикла Sea-Doo XP.

Спущено на воду перший тримісний гідроцикл

BRP представляє модель Sea-Doo RXT 2005 року, перший тримісний гідроцикл з двигуном потужністю 215 к.с. BRP також представляє модельний ряд човнів Sea-Doo 2005 р. з додатковими варіантами комплектації по потужності, більш чистими двигунами, удосконаленими по якості окремих компонентів і одною повністю новою моделлю.

Народження бренду BRP

В середині червня BRP презентує свій новий бренд та фірмовий підпис, що підкреслює спадковість традицій, духу підприємництва й інновацій, з посиленням акценту на нашому прагненні забезпечити покупців у всьому світі абсолютно унікальною продукцією, що викликає захват і захоплення.

Гідроцикл SeaDoo RXP від BRP завойовує титул «Гідроцикл року»

В середині вересня BRP отримує нагороду «Гідроцикл року» від журналу «Світ гідроциклів» (Watercraft World Magazine) за модель Sea-Doo RXP 2004 року, що стало вже шостим разом, коли ГІДРОЦИКЛИ SEA-DOO удостоюються цієї честі.

27 січня 2007 року в м. Валькур, Квебек (Valcourt, Québec), з конвеєра зійшов мільйонний по рахунку гідроцикл від компанії BRP. Ім’я Sea-Doo стало синонімом важливих інновацій, трендового стилю та вражаючих уяву ходових якостей.

BRP відкриває новий виток в інноваційному розвитку з випуском платформи SkiDoo REV

В листопаді компанія Bombardier Recreational Products здійснює революційні перетворення і в галузі снігоходів, представивши снігоходи Ski-Doo на платформі REV, яка стала найбільш радикальним оновленням концепту снігоходів за останні 40 років.

Снігохід SkiDoo MX ZREV завойовує Голівуд

Снігохід Ski-Doo MX Z-REV надзвичайно ефектно з’явився на екрані у кінофільмі про Джеймса Бонда «Помри, але не сьогодні» (Die Another Day).