2-й етап Чемпіонату  України з Кантрі Кросу 2017 року для квадроциклів та мотовсюдиходів

16939302_399115560456185_7257206554207077926_n

18 березня 2017 року в Херсонській області відбувся найдрайвовіший 2-й етап Чемпіонату України з Кантрі Кросу для квадроциклів та мотовсюдиходів — «Олешківські дюни». Організатори змагань BRP Центр Херсон  та квадроциклетний клуб «Адреналін» зібрали професійних спортсменів, ентузіастів, а також любителів швидкості й адреналіну.

6

Змагання на піщаній трасі  стали захоплюючим видовищем для усіх гостей та партнерів заходу, що мали можливість спостерігати за запеклою боротьбою спортсменів на одній з найскладнійших трас.
1

Учасники змагалися за перемогу серед піщаних дюн найбільшої пустелі в Європі, яка вимагала досвіду та майстерності в управлінні квадроциклом та мотовсюдиходом. Щоб перемогти водій мав бути впевнений у своїй техніці на всі 100%.

3

З першого погляду, відносно проста  траса з одразу ж розвіяла всі ілюзії.

Спортсменам  довелось пройти безліч крутих поворотів,  подолати трампліни, та наполегливо йти на обгін.

9 8

Участь в перегонах брали такі класи, як: «ATV- Hard», «ATV-Medium», «ATV-Light»; «ATV-Cross», «UTV-Production»,  «UTV-1000», «UTV-Turbo».

Боротьба за перемогу вимагала значних зусиль як від досвідчених спортсменів, так і від новачків, які показали себе більш ніж достойно, зайнявши призові місця.

Перше місце в категорії «ATV-Cross» зайняв Федотов Євген з міста Кременчук на квадроциклі KTM 450. У категоріях «ATV Light», «ATV-Medium» і «ATV-Hard» перші місця вибороли Новосьолов Андрій з Херсонської області на BRP Outlander Max DPS 570, киянин Товстик Ярослав на BRP Renegade 800 і знову житель столиці Зирін Богдан на своєму BRP Renegade 1000. В гонках на баггі перші місця зайняли: у категорії «UTV-1000» перемогли Драло Володимир і Глива Євгеній з Києва на Polaris RZR XP 1000 і в категорії «UTV Turbo»- Хомяк Сергій з Дніпра  на BRP Maverick X3. Також в категорії  UTV-Production переміг екіпаж Зиріна Богдана та Башинського Олександра з міста Києва на YAMAHA YXZ R 1000.

Гонка стала грандіозною та видовищною.

5

Також на 2 етапі BRP Центр Херсон проводив тест драйви техніки Can Am BRP мотовсюдиходів: динамічного та спортивного Maverick X3 Xrs та утилітарного Defender Max XT HD10 Camo.

Такі різні, але такі схожі у своїй унікальності.

10 ллл

Дякуємо за активну участь і підтримку в організації заходу:

 • Особлива подяка генеральному спонсору змагань, компанії “logos Sport” та квадроциклетному клубу «Адреналін» і особисто Савкіну Руслану та Семенову Сергію за надану можливість та плідну співпрацю.
 • Спонсору, страховій компанії “АХА” за надану допомогу в страхуванні життів спортсменів та учасників тест-драйвів.
 • Дому марочних коньяків “Таврія” за підтримку, оперативність та фірмові подарунки.
 • Нашому постійного партнера компанію “Delounghi” за активну участь і спеціальні подарунки.
 • Асоціації шеф-кухарів півдня України за допомогу, натхненність та смачне гриль-меню, яким пригощали учасників та гостей змагань.
 • Представництву компанії “GoPRO”
 • Телеканалу Херсон Плюс  за медійну підтримку
 • Івент-агенству “Smile family”  за створення незабутньої атмосфери.
 • Компанії “ZTA” та  “STARLINE”, а активну участь і корисний подарунок.
 • Центру Активного Відпочинку “KAVA”, Центру туризму та пригод “ХерсON”, “CHIBOX”, MXTAVRIA, “Motokvartal” за підтримку і участь в організації змагань.
 • Особлива подяка усім волонтерам, що працювали над створенням локації та Факультету фізичного виховання за стійкість маршалів безпеки.

А Ви також хотіли б приймати участь у змаганнях?

Тоді поспішайте за технікою для драйву та екстриму до BRP Центр Херсон

Миколаївське шосе, 54

тел.: 050 315 90 99