GTI 90 STD White Manta Green

Гідроцикл GTI SE від 9 990 EUR*

Пасажиромісткість
КІЛЬКІСТЬ МІСЦЬ 3
ВАНТАЖНІСТЬ 272 кг
Двигун
ДВИГУН Rotax 900 HO ACE
РОБОЧИЙ ОБ’ЄМ 899 см³
СИСТЕМА ВПУСКУ Без наддуву
ОХОЛОДЖЕННЯ Замкнена система охолодження (CLCS)
ТРАНСМІСІЯ
СИСТЕМА РЕВЕРСУ Електронна система iBR (Система інтелектуального управління гальмуванням і заднього ходу)
СТАРТЕР Електричний
ТИП ПАЛИВА З октановим числом 87
СИСТЕМА ITC™ Ця технічно вдосконалена система управління дросельною заслінкою з електронним керуванням забезпечує простоту запуску судна під час відчалювання завдяки тому, що пуск здійснюється на нейтральній передачі. До того ж вона має такі функції, як прогулянковий і спортивний режими, а також режим економії палива (ECO), які можна обирати та регулювати відповідно до власної манери їзди. Як результат – краща чутливість двигуна до змін положення дросельної заслінки, краща керованість судна.
НАВЧАЛЬНИЙ КЛЮЧ СИСТЕМИ ICONTROL® Навчальний ключ дозволяє вам обмежувати експлуатаційні характеристики гідроцикла у відповідності до рівня майстерності водія.
СИСТЕМА ШУМАЗНИЖЕННЯ D-SEA-BEL™ Комбінована система, що складається з низки резонаторів і вібропоглинаючих компонентів, завдяки чому гідроцикли Sea-Doo є одними з найтихіших на воді.
ЗАМКНЕНА СИСТЕМА ОХОЛОДЖЕННЯ Застосовує охолоджувальну рідину для підтримання ідеальної температури роботи двигуна подібно до радіатора в автомобілі. До того ж захищає двигун від корозії внаслідок потрапляння солоної води та сміття.
Розміри
ЄМНІСТЬ ПАЛИВНОГО БАКУ 60 л
ДОВЖИНА 337 см
ШИРИНА 123 см
ВАГА (СУХОГО) 291
МІСТКІСТЬ ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ РЕЧЕЙ 116 л
Корпус
ТИП GTI
• Середньорозмірна платформа
• Невеликий V-подібний корпус
• Стійкий і легкий у русі
Характерні властивості
МАТЕРІАЛ POLYTEC Корпус виготовлений з матеріалу Polytec, який є ударостійким композитним матеріалом низької щільності, що піддається переробці і складається з поліпропілену, армованого безперервним скловолокном. Розроблений як матеріал для виготовлення корпусів і палуб, який забезпечує збереження структурної цілісності гідроциклів під навантаженням і у важких умовах експлуатації, а також дозволяє отримати легкі й водночас міцні опорні деталі конструкції судна.
СИСТЕМА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО КЕРУВАННЯ ICONTROL «Мозок», який поєднує і контролює всі системи для забезпечення оптимальної якості їзди.
ПРОГУЛЯНКОВИЙ/СПОРТИВНИЙ РЕЖИМ Можливість вибору між двома типами приємистості дросельної заслінки для різних манер водіння. Прогулянковий режим, установлений за умовчанням, забезпечує більш зростальну криву прискорення для більш упевненої їзди й ідеально підходить для водних прогулянок і плавання з пасажиром на борту. Спортивний режим можна легко активувати, натиснувши на кнопку спортивного режиму. Він забезпечує повне прискорення для більш агресивного розгону судна.
РЕЖИМ ЕКОНОМІЇ ПАЛИВА (ECO) Ця функція системи іТС автоматично визначає найбільш економічну подачу потужності та встановлює оптимальну число обертів двигуна на хвилину для найбільшої економії палива.
СИДІННЯ Комфортабельне сидіння з місцем для трьох — дозволяє розміститися проти напрямку руху наглядачеві під час занять водними видами спорту, виготовлене з водонепроникного, стійкого матеріалу з захистом від ультрафіолетових променів для додаткової міцності.
ПІДНЯТА ПАЛИВОЗАПРАВОЧНА ГОРЛОВИНА Має легкий доступ і запобігає потраплянню води в бак під час дозаправки.
РЧ-КЛЮЧ СИСТЕМИ D.E.S.S. Розроблений за технологією радіочастотної ідентифікації й конструкції кульового шарніру, ключ системи безпеки з цифровим кодуванням (D.E.S.S.) забезпечує водієві легкий і швидкий запуск кожного разу.
СИСТЕМА РУЛЬОВОГО КЕРУВАННЯ З ВІДПУЩЕНИМ ДРОСЕЛЕМ (O.T.A.S.™) Забезпечує додаткове рульове зусилля при відпущеному важелі акселератора, дозволяючи водієві поліпшити маневреність судна.
ПРИЛАДОВА ПАНЕЛЬ Покажчик рівня палива, тахометр, спідометр, прогулянковий режим, спортивний режим, ЕСО-режим, лічильник мотогодин та ін.
ІНШІ Рукоятки керма з упором для руки
Спонсони
Бампери
Ширококутні дзеркала
Буксирний гак
Протиковзні килимки
Килимок для платформи для купання
Задній поручень
Ремінь сидіння
Передній дефлектор
Дві зливні пробки
Промивальний комплект
Шнур аварійної зупинки з поплавцем
Посібник для водія, навчальне відео та буклет
Водометний рушій
СИСТЕМА IBR Як першу і єдину в галузі повноцінну водну гальмівну систему для гідроциклів, її, починаючи з 2009 року, визнано Службою берегової охорони США технологією, що сприяє підвищенню безпеки ходіння на маломірних суднах. Тепер, у 2-му поколінні, інтуїтивна система iBR дозволяє Вам скоротити гальмівний шлях на 48 метрів*, забезпечуючи впевненість і спокій на воді. І все це – простим натисканням на важіль. А завдяки електронному управлінню реверсом досягається рівень маневреності, що суттєво спрощує причалювання.

* На основі внутрішніх випробувань BRP.

ІМПЕЛЕР З НЕІРЖАВКОЇ СТАЛІ Має конструкцію, яка забезпечує покращення характеристик прискорення, підвищення максимальної швидкості обертання і зменшення кавітації.
Система iTC™ (система інтелектуального управління дроселем):

Ця технічно вдосконалена система управління  дросельною заслінкою з електронним керуванням має  такі спеціальні режими як прогулянковий, спортивний та режим економії палива, які можна обирати та  регулювати відповідно до власної манери їзди. Як  результат – краща чутливість двигуна до змін положення  дросельної заслінки, зручніше управління судном.

Навчальний ключ (Learning Key) системи iControl:

Навчальний ключ дозволяє вам обмежувати  експлуатаційні характеристики гідроциклу у відповідності до рівня майстерності водія.

Система шумозниження  D-Sea-Bel™:

Комбінована система, що складається з низки  резонаторів і вібропоглинаючих компонентів, завдяки  чому гідроцикли Sea-Doo є одними з найтихіших на воді.

Замкнена система охолодження:

Застосовує охолоджувальну рідину для підтримання ідеальної температури роботи двигуна подібно до  радіатора в автомобілі. До того ж захищає двигун від  корозії внаслідок потрапляння солоної води та сміття

2017-seadoo-gti-se-130b

ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Матеріал Polytec (на моделі з  двигуном Rotax 900 HO ACE):

Корпус виготовлений з матеріалу Polytec, який є  ударостійким композитним матеріалом низької щільності, що піддається переробці і складається з  поліпропілену, армованого безперервним скловолокном. Розроблений як матеріал для виготовлення корпусів і палуб, який забезпечує збереження структурної цілісності гідроциклів під навантаженням і у важких  умовах експлуатації, а також дозволяє отримати легкі й  водночас міцні опорні деталі конструкції судна.

Система інтелектуального  управління iControl:

«Мозок», «комп’ютер», який поєднує іконтролює всі  системи для забезпечення оптимальної якості їзди.

Прогулянковий/ спортивний режими:

Можливість вибору між двома типами чутливості  двигуна до відкриття дросельної заслінки для різних манер водіння. Прогулянковий режим, установлений  за умовчанням, забезпечує більш зростальну криву  прискорення для поступового розгону й більш упевненої  їзди й ідеально підходить для водних прогулянок і  катання зпасажиром на борту. Спортивний режим, який  легко активувати, натиснувши на кнопку спортивного режиму, забезпечує миттєве й повне прискорення для  більш агресивного розгону.

Режим економії палива (ECO):

Ця функція системи іТС автоматично визначає  найбільш економічну подачу потужності та встановлює оптимальну число обертів двигуна на хвилину для  найбільшої економії палива.

Припіднята паливозаправочна горловина:

Має легкий доступ і запобігає потраплянню води в бак під час дозаправки.

GTI-SE-130-ride

РЧ-ключ системи D.E.S.S.:

Розроблений за технологією радіочастотної  ідентифікації й конструкції кульового шарніру, ключ  системи безпеки з цифровим кодуванням (D.E.S.S.) забезпечує водієві легкий і швидкий запуск кожного разу.

Система рульового керування з відпущеним дроселем (O.T.A.S.™):

Забезпечує додаткове рульове зусилля при  відпущеному важелі акселератора, дозволяючи водієві поліпшити маневреність судна.

Інтерактивний  багатофункціональний цифровий інформаційний  центр (приладова панель):

Покажчик рівня палива, тахометр, спідометр,  прогулянковий режим, спортивний режим, ЕСО-режим, лічильник мотогодин та ін.

-Рукоятки керма зупором для руки

-Ремінь сидіння

-Спонсони

-Передній дефлектор

-Бампери

-Дві зливні пробки

-Ширококутні дзеркала

-Промивальний комплект

-Буксирний гак

-Шнур аварійної зупинки з поплавцем

-Протиковзні килимки

-Посібник для водія, навчальне відео та буклет

-Задній  поручень

ВОДОМЕТ:

Рушійна установка Sea-Doo з прямим приводом:

Забезпечує оптимальні експлуатаційні  характеристики з двигуном Rotax.

Імпелер із  неіржавіючої сталі:

Має конструкцію, яка забезпечує покращення  характеристик прискорення, підвищення  максимальної швидкості обертання і зменшення кавітації.

Система диферентування  розширеного  діапазону (VTS™):

Принцип роботи системи диферентування VTS  полягає в регулюванні кута нахилу сопла для зміни характеру ходу гідроцикла та досягнення  якомога більш паралельної позиції по відношенню до поверхні води.

Турингове сидіння:

Ергономічно сконструйоване для забезпечення  комфорту й відмінного зовнішнього вигляду, це  розкішне сидіння розраховане на трьох осіб, у тому числі наглядача за воднолижником, який  повинен сидіти лицем  у протилежному напрямку  руху гідроцикла

Килимок на платформі для купання з логотипом Sea-Doo

*Оплата в ГРН по комерційному курсу банків

Гарантія 2 роки