GTI 90 STD White and Manta Green

Гідроцикл GTI 90 STD від 11 850 EUR

Більше функцій за непереможно вигідною ціною. Система інтелектуального управліннягальмування і реверсом IBR дазволяє вам з легкістю маневрувати. Насолоджуйтесь відпочинком, проводячи більше часу на воді з найбільш економічним двигуном у галузі і новим матеріалом Polytec.

gti

Пасажиромісткість — 3- місний

Вантажопідйомність — 272 кг

РОЗМІРИ:

Паливний бак — 60 л

Довжина — 336.8 см

Ширина — 123.1 см

Вага ( суха ) — 291 кг

Місткість багажних відділень — 116.6 л

КОРПУС:

Тип — GTI

  • середньорозмірна платформа
  • невеликий V-подібний корпус
  • стійкий і легкий у русі

ДВИГУН:

Без названия

Чотиритактний трициліндровий з лінійним розташуванням циліндрів і чотирма клапанами на циліндр двигун Rotax з робочим об’ємом 899 куб. cм Найкомпактніший і найлегший двигун на ринку на сьогоднішній день.

Двигуни Rotax 900 HO ACE забезпечують миттєвий розгін, вражаючу економію палива і прекрасні показники питомої потужності на одиницю маси.

Система iTC™ (система інтелектуального управління дроселем):

Ця технічно вдосконалена система управління дросельною заслінкою з електронним керуванням має такі спеціальні режими як прогулянковий, спортивний та режим економії палива, які можна обирати та регулювати відповідно до власної манери їзди. Як результат – краща чутливість двигуна до змін положення дросельної заслінки, зручніше управління судном.

Навчальний ключ (Learning Key) системи iControl:

Навчальний ключ дозволяє вам обмежувати експлуатаційні характеристики гідроциклу у відповідності до рівня майстерностіводія.

Система шумозниження D-Sea- Bel™:

Комбінована система, що складається з низки резонаторів і вібропоглинаючих компонентів, завдяки чому гідроцикли Sea-Doo є одними з найтихіших на воді.

Замкнена система охолодження:

Застосовує охолоджувальну рідину для підтримання ідеальної температури роботи двигуна подібно до радіатора в автомобілі. До того ж захищає двигун від корозії внаслідок потрапляння солоної води та сміття.

gti-side

ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Матеріал Polytec:

Корпус виготовлений з матеріалу Polytec, який є ударостійким композитним матеріалом низької щільності, що піддається переробці і складається з поліпропілену, армованого безперервним скловолокном. Розроблений як матеріал для виготовлення корпусів і палуб, який забезпечує збереження структурної цілісності гідроциклів під навантаженням і у важких умовах експлуатації, а також дозволяє отримати легкі й водночас міцні опорні деталі конструкції судна.

Система інтелектуального управління iControl:

«Мозок», «комп’ютер», який поєднує і контролює всі системи для забезпечення оптимальної якості їзди.

Прогулянковий/ спортивний режими:

Можливість вибору між двома типами приємистості дросельної заслінки для різних манер водіння. Прогулянковий режим, установлений за умовчанням, забезпечує більш зростальну криву прискорення для більш упевненої їзди й ідеально підходить для водних прогулянок і плавання з пасажиром на борту.

Спортивний режим можна легко активувати, натиснувши на кнопку спортивного режиму. Він забезпечує повне прискорення для більш агресивного розгону судна.

Режим економії палива (ECO):

Ця функція системи іТС автоматично визначає найбільш економічну подачу потужності та встановлює оптимальну число обертів двигуна на хвилину для найбільшої економії палива.

3-місне сидіння з термоформованого вінілу:

Комфортабельне сидіння з місцем для трьох – дозволяє розміститися проти напрямку руху наглядачеві під час занять водними видами спорту, виготовлене з водонепроникного, стійкого матеріалу з захистом від ультрафіолетових променів для додаткової міцності.

Припіднята паливозаправочна горловина:

Має легкий доступ і запобігає потраплянню води в бак під час дозаправки.

РЧ-ключ системи D.E.S.S.:

Розроблений за технологією радіочастотної ідентифікації й конструкції кульового шарніру, ключ системи безпеки з цифровим кодуванням (D.E.S.S.) забезпечує водієві легкий і швидкий запуск кожного разу.

Система рульового керування з відпущеним дроселем (O.T.A.S.™):

Забезпечує додаткове рульове зусилля при відпущеному важелі акселератора, дозволяючи водієві поліпшити маневреність судна.

Інтерактивний багатофункціональний цифровий інформаційний центр (приладова панель):

Покажчик рівня палива, тахометр, спідометр, прогулянковий режим, спортивний режим, ЕСО режим, лічильник мотогодин та ін.

-Рукоятки керма з упором для руки

-Дві зливні пробки

-Задній поручень

-Буксирний гак

-Спонсони

-Промивальний комплект

-Ремінь сидіння

-Протиковзні килимки

-Бампери

-Шнур аварійної зупинки з поплавцем

-Передній дефлектор

-Килимок на платформі для купання

-Ширококутні дзеркала

-Посібник для водія, навчальне відео та буклет

ВОДОМЕТ:

Рушійна установка Sea-Doo з прямим приводом:

Забезпечує оптимальні експлуатаційні характеристики з двигуном Rotax.

Імпелер із неіржавіючої сталі:

Має конструкцію, яка забезпечує покращення характеристик прискорення, підвищення максимальної швидкості обертання і зменшення кавітації.

gti 901

*Оплата в ГРН по комерційному курсу банків

Гарантія 2 роки