ШВИДКІСТЬ ТА МАНЕВРЕНІСТЬ, ВИСОКІ ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Й ОПТИМАЛЬНЕ СПІВВІДНОШЕННЯ ЦІНИ ТА ЯКОСТІ

GTX — Liquid grey Metallic / Equestrian Brown

 21 700 EUR*

КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ

  • Кількість місць: 3
  • Рівень потужності: ✔✔✔✔
  • Корпус: S3 — стійкий та передбачуваний у керуванні
  • Високоефективна система диферентування (VTS)
  • Глибиномір
  • Чохол для гідроциклів
  • Додаткові функції приладової панелі
  • Витяжні швартові Speed tie

Пасажиромісткість — 3-місний

Вантажність — 272 кг

РОЗМІРИ

Ємність паливного бака — 60 л

Довжина (від переднього до заднього бампера) — 345 см

Ширина — 126 см

Вага (суха) — 374 кг (GTX LIMITED 230)

— 385 кг (GTX LIMITED 300)

Місткість багажних відділень — 103 л

КОРПУС

Тип ST3

• Збільшена видовжена платформа

• Глибокий V-подібний корпус, як у суден для плавання в бурхливих водах і відкритому морі

• Стійкий і передбачуваний у поводженні

ДВИГУН

Тип — Rotax 1500 HO ACE

— Rotax 1630 ACE

Система впуску — з наддувом і зовнішнім проміжним охолоджувачем

Робочий об’єм — 1494 куб. см (1500 HO ACE™)

-1630 куб. см (1630 ACE™)

Охолодження — замкнена система охолодження (CLCS)

Система реверсу — електронна система iBR®

Стартер — електричний

Тип палива — АІ-95 – мінімум

— АІ-98 – рекомендовано для моделей GTX Limited 300

Чотиритактний трициліндровий з лінійним розташуванням циліндрів і чотирма клапанами на циліндр двигун Rotax 1494 куб. см або 1630 куб. см

Двигуни Rotax з нагнітачем наддуву, що не потребує технічного обслуговування*, зовнішнім проміжним охолоджувачем і технологією поліпшеної ефективності спалювання палива (ACE™). Двигун Rotax® 1500 HO ACE™ оптимізований для роботи на звичайному стандартному пальному і забезпечує кращі, ніж у попередника, характеристики швидкості й потужності, не поступаючись останньому й щодо економії палива, а Rotax® 1630 ACE™ є найпотужнішим з двигунів марки Rotax®, який має високий ККД і неймовірні характеристики розгону.

iTC™ (система інтелектуального керування дроселем) — ця технічно вдосконалена система управління дросельною заслінкою з електронним керуванням забезпечує простоту запуску судна під час відчалювання завдяки тому, що пуск здійснюється на нейтральній передачі. До того ж, вона передбачає такі функції, як прогулянковий і спортивний режими, а також режим економії палива ECO®, які можна обирати та регулювати відповідно до власної манери їзди. Як результат – більш приємисте управління, краща маневреність і зручніше керування судном.

Система інтелектуального управління iControl з функцією «Навчальний ключ» — програмований «навчальний ключ» дозволяє обмежувати виконання робочих параметрів гідроцикла залежно від рівня підготовки водія. Система шумозниження D-Sea-BeI™ Комбінована система, що складається з низки резонаторів і вібропоглинаючих компонентів, завдяки чому гідроцикли SeaDoo є одними з найтихіших на воді.

Замкнена система охолодження — застосовує охолоджувальну рідину для підтримання ідеальної температури роботи двигуна подібно до радіатора в автомобілі. До того ж, захищає двигун від корозії внаслідок потрапляння солоної води та сміття

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Система інтелектуального управління iControl — «Мозок», «комп’ютер», який поєднує і контролює всі системи для забезпечення оптимальної якості їзди. Корпус ST³™ Установлюючи новий стандарт керованості в бурхливих водах, корпус ST³™ повністю оновленої ширшої конструкції забезпечує кращі в галузі характеристики стійкості як у стані спокою, так і під час руху на високій швидкості; до того ж, він спеціально допрацьований для покращення ходових якостей у відкритому морі.

Прогулянковий/спортивний режими — можливість вибору між двома типами приємистості дросельної заслінки для різних манер водіння. Прогулянковий режим, установлений за умовчанням, забезпечує більш зростальну криву прискорення для поступового розгону й більш упевненої їзди, будучи ідеальним для водних прогулянок і плавання з пасажиром на борту. Спортивний режим, який легко активувати, натиснувши кнопку перемикання, забезпечує миттєве й повне прискорення для більш агресивного розгону судна.

Режим економії палива ECO — ця функція системи iTC автоматично визначає найекономічніший режим відбирання потужності й оптимізує оберти двигуна для забезпечення найбільшої економії палива.

Сидіння Ergolock™ ступінчастої конструкції  — сидіння вузького профілю з опорами для колін, що забезпечує міцнішу й природнішу поставу завдяки оптимальному залученню м’язів ніг, що сприяє поліпшенню керованості й зменшенню навантаження на верхню частину тіла, а ступінчаста конструкція дозволяє домогтися підвищення рівня комфорту й кращої оглядовості для пасажирів.

Протиугінна система D.E.S.S.™ з РЧ ключем — завдяки застосуванню радіочастотної технології та шарнірній конструкції ключа, система безпеки з цифровим кодуванням (D.E.S.S.) забезпечує незмінно зручний і швидкий запуск судна в будь-яких умовах.

Нова підніжка для підняття на борт — нова глибша і ширша конструкція для простішого й швидшого підняття на борт з води

Переднє багажне відділення з можливістю безпосереднього доступу — всі речі та приладдя відтепер завжди під рукою. Перше в галузі переднє багажне відділення з безпосереднім доступом, яке відкривається простим підняттям керма вгору без необхідності підводитись зі свого місця.

Водонепроникний кофр для телефону — водонепроникний та ударостійкий кофр для телефону

Інтерактивний багатофункціональний цифровий інформаційний центр (приладова панель) — круїз-контроль, режим повільного руху, установки системи VTS™, покажчик рівня палива, тахометр, спідометр, лічильник мотогодин, компас, годинник, індикатори прогулянкового й спортивного режимів і режиму економії палива ECO®, індикатор переднього ходу-нейтральної передачі-заднього ходу (F-N-R) тощо.

Аудіосистема преміумкласу BRP Audio — перша в галузі повністю інтегрована водонепроникна аудіосистема, яка дозволяє перетворити будь-яку подорож у безперервну вечірку розваг, адже вона має загальну потужність у 100 ват, повністю водонепроникну конструкцію, функцію обміну даними за технологією Bluetooth†, а також зовнішні елементи управління програванням композицій, щоб ви могли завжди насолоджуватись улюбленими мелодіями на борту судна.

Система швидкого кріплення допоміжного приладдя LinQ — елементи ексклюзивної системи швидкого кріплення допоміжного приладдя на платформі для стрибків у воду забезпечують легке встановлення аксесуарів для зберігання й перевезення різноманітних речей.

Рукоятки керма з упором для руки

Структурований «під дерево» килимок на платформі для стрибків у воду

Спонсони

Вбудовані швартовні качки

Амортизатори

Велика платформа для стрибків у воду

Ширококутні дзеркала

Ремені сидіння

Решітка радіатора люкс-класу

Паливозаливна горловина швидкозачинюваної конструкції

Кермо з регулюванням кута нахилу

Подвійні зливні пробки

Килимки в нішах для ніг

Промивальний комплект USB-підзаряджувач

Шнур аварійної зупинки з поплавцем

Рознімне (2-секційне) сидіння

Посібник для водія, навчальне відео та буклет

Вушко для буксирного каната

Поручень для підняття на борт на задній платформі

ВОДОМЕТНИЙ РУШІЙ

Система iBR® (система інтелектуального керування гальмами та реверсом) — як першу і єдину в галузі повноцінну водну гальмівну систему для гідроциклів, її, починаючи з 2009 року, визнано Службою берегової охорони США технологією, що сприяє підвищенню безпеки ходіння на маломірних суднах. Тепер, у версії 3-го покоління, інтуїтивна й вдосконалена система iBR® дозволяє скоротити гальмівний шлях майже на 49 метрів1, забезпечуючи впевненість і спокій на воді. І все це – простим натисканням на важіль. А завдяки електронному управлінню реверсом, досягається рівень маневреності, який суттєво спрощує причалювання.

Імпелер із неіржавкої сталі — має конструкцію, яка забезпечує покращення характеристик прискорення, підвищення максимальної швидкості обертання і зменшення кавітації.

ОСОБЛИВОСТІ КОНФІГУРАЦІЇ LIMITED

Високоефективна система диферентування (VTS) — принцип роботи система диферентування VTS полягає в регулюванні кута нахилу сопел для зміни характера ходу гідроцикла та досягнення якомога більш паралельної позиції по відношенню до поверхні води. Високоефективна система VTS™ передбачає запрограмовані позиції для швидкого регулювання кута диференту, які активуються за допомогою регуляторів на рукоятках керма.

Додаткові функції приладової панелі — глибиномір, покажчик висоти над рівнем моря, покажчик температури води.

М’які наколінники — м’які наколінники, створені для забезпечення додаткового комфорту.

Водонепроникна сумка — допомагає зберігати речі сухими й легко перетворюється на рюкзак після зняття.

Набір засобів безпеки — містить всі необхідні засоби безпеки.

Лоток-організатор багажного відсіку — для раціонального використання багажного простору, включає підстаканники.

Чохол для гідроциклів — для захисту вашого гідроцикла.

Ексклюзивні варіанти забарвлення

 

2J8A6419_PC_jpg

GTX Limited 300_2J8A6582_my18_tif

Оплата в ГРН. по комерц. курсу банків

Гарантія 2 роки